LUNA

Terra FiyatıLUNA

Karşıt para birimi
$0,40+%0,79
1 sa
24 sa
1 h
1 A
1 y
Tümü
Genel Bakış
Analiz

LUNA fiyatı canlı verisi

Güncel Terra fiyatı $0,40 ve 24 saatlik işlem hacmi ise $25,98M oldu. Saat 03:00’ten (TSİ) bu yana Terra, %0,79 oranında artış gösterdi. Güncel dolaşımdaki arzı 381,93M LUNA ve toplam arzı ise 1,08B LUNA, buna göre, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri $150,83M. Şu anda, Terra piyasa değeri sıralamasında 184. sırada yer alıyor. Terra/USD fiyatı gerçek zamanlı olarak güncellenir.

USD bazında Terra fiyat performansı

Zaman dilimiTutarı değiştirDeğişim
Bugün$ 0,0030%0,77
7 gün$ -0,011-%2,92
30 gün$ -0,036-%8,54
3 ay$ -0,23-%37,21

Terra piyasa bilgileri

24sa en düşük/en yüksek
24sa en düşük$0,39
Son fiyat $0,40
24sa en yüksek$0,41
Popülerlik Sıralaması
27
Piyasa değeri sıralaması
184
Piyasa değeri
$150,83M
Favorilere ekleme oranı
%12,59
En yüksek fiyat (ATH)
$20,00
En düşük fiyat (ATL)
$0,36
ICO tarihi
28.05.2022
ICO fiyatı
$0,00
Dolaşımdaki miktar
381,93M LUNA
Dolaşımdaki miktarın piyasa değeri
$150,83M

Terra (LUNA) hakkında

Terra — це децентралізований блокчейн-протокол нового покоління, який підтримує стабільні програмовані платежі та розвиток відкритої фінансової інфраструктури. Протокол Terra забезпечений стейблкоїнами, які алгоритмічно стабілізуються нативним токеном Luna. LUNA — це тікер нативного токена, пропонованого протоколом Terra.


Протокол Terra пропонує стейблкоїни, забезпечуючи миттєві розрахунки, низькі газові комісії (Gas Fees) та безперешкодні міждержавні транзакції без будь-яких затримок. Структура Terra алгоритмічно змінює пропозицію Terra та LUNA для підтримки стабільних цін.


Основна функція LUNA — виступати стабілізаційним механізмом для стейблкоїна Terra та захищати протокол шляхом блокування резервного запасу в системі через стейкінг.


Механізм консенсусу Proof of Stake (PoS) підтримує мережу і стимулює валідаторів винагородами за стейкінг. Винагороди за стейкінг визначаються такими факторами, як розмір внесків, та існує пряма залежність між винагородою та обсягом транзакцій. Зі збільшенням обсягу транзакцій винагорода пропорційно зростає.


Terra також має й інші протоколи, найбільш популярні з яких — Anchor Protocol і Mirror Protocol. Перший є високодохідним ощадним рахунком для власників, тоді як другий використовується для створення синтетичних фінансових активів, таких як токенізовані акції. Він також дозволяє створювати нові криптовалюти та інші фінансові програми на основі протоколу, що сприяє його глобальному впровадженню.


Ціна та токеноміка LUNA

Токеноміка LUNA не схожа на інші криптовалюти. Пропозиція обмежена 1 мільярдом, і коли вона перевищує це число, алгоритм протоколу починає спалювати токени, щоб стабілізувати ціну LUNA.


Компанія провела серію приватних продажів на початку 2019 року. Публічного краудсейлу не було, тому вони залучали гроші від приватних інвесторів, зокрема OKX, Huobi та інших венчурних фірм. Кількість виділених токенів обмежена 4%, або 40 мільйонами, для забезпечення генезису ліквідності. Згодом, для забезпечення стабільності, компанія виділила 200 мільйонів первинних токенів.


Графіки LUNA показують постійне зростання вартості. Хоча стейкінг не є прибутковим через низькі комісійні, прогнозується, що понад 30 відсотків пропозиції буде заблоковано в стейкінгу, що значно знизить тиск на продаж на будь-якій біржі.


Про засновників

Terra була заснована у 2018 році Даніелем Шином (Daniel Shin) і До Квоном (Do Kwon). Пізніше Квон обійняв посаду генерального директора. Квон — спеціаліст з комп'ютерних наук, який раніше працював інженером-програмістом в компаніях Apple і Microsoft. Він заснував стартап Anyfi, що надає децентралізовані рішення для бездротових стільникових мереж, і очолив компанію як генеральний директор.


Шин, своєю чергою, є підприємцем з досвідом роботи у сфері електронної комерції. До Terra він був співзасновником кількох інших компаній, зокрема Fast Track Asia та Ticket Monster.


Terraform Labs, компанія, що стоїть за публічним блокчейном, отримала потужну підтримку від інвестиційних компаній та залучила 150 мільйонів доларів у другому кварталі 2021 року.


Основними інвесторами, які беруть участь у фінансуванні, є Arrington XRP Capital, Pantera Capital, Galaxy Digital та BlockTower Capital. Навіть Coinbase Ventures зробила свій внесок у раунд фінансування й очікує, що компанія створить більше додатків на своєму блокчейні на основі Tendermint.

Terra hakkında daha fazla bilgi edinin (LUNA)

Sosyal Medya Bağlantıları

Terra SSS

LUNA nedir?

Terra, kullanıcıların Terra'nın yerel tokenlerini satın alabilecekleri, stake ederek ödüller kazanabilecekleri, ödeme sistemini kullanarak tokenleri harcayabilecekleri ve yapay hisseler satın alabilecekleri bir bankacılık ekosistemidir. Eşsiz değer önerisi, stabilcoin arzını piyasa talebine göre otomatik olarak ayarlama yeteneğinde yatmaktadır.


Programlanabilir stabilcoin ödemelerinin yanı sıra Terra protokolü, açık altyapı PoS blok zincirinde yeni finansal ürünlerin oluşturulmasını sağlamaktadır.

LUNA nasıl çalışır?

LUNA'nın temel amacı, algoritmik tokenler kullanarak Terra protokolünü korumaktır.


Başka bir deyişle, bir token havuzu, dalgalanmayı emerek ve talep-arz mekaniğini kontrol ederek oynaklığı dengelemek için akıllı sözleşmeler tarafından kontrol edilir.


Bu nedenle, token sahiplerinin ani bir değer düşüşünün sonuçları olmadan coini stake etmelerine yardımcı olur ve karşılığında, sahipleri Terra ödeme ağından işlem ücretlerinin bir yüzdesini alırlar.

Nereden LUNA satın alabilirim?

OKX borsasından LUNA satın alabilirsiniz. OKX’te LUNA/USDT ve LUNA/USDC işlem çiftleri sunulmaktadır.


OKX ile işlem yapmaya başlayabilmeniz için önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Ardından, LUNA/USDT veya LUNA/USDC al-sat işlemi yapmak için üst gezinme çubuğundaki “Al-Sat” sekmesinden “Temel İşlemler” seçeneğine tıklayın.


Elinizde USDC veya USDT yoksa tercih ettiğiniz itibari para birimiyle USDC veya USDT satın alabilir ve al-sat terminalinden LUNA ile swap edebilirsiniz.