22 Ağustos 2023, 10.00 - 4 Eylül 2023, 23.59 TSİ

OKX Türkiye Çarkıfelek Kampanyası

1,000 $USDT Kazanma Fırsatı Yakala! Sadece Türkiye Kullanıcılarımıza Özel

1,000 $USDT ve Daha Fazlasını Kazanma Fırsatı

3 basit adımı tamamlayın, çarkı çevirme hakkı elde edin ve ödülleri kaçırmayın!

Сard Participate
1. Adım: Kayıt Olun ve Doğrulama Yapın

OKX'e kayıt olun. KYC doğrulamayı tamamlayın. "Hemen Katıl" butonuna tıklayın. Halihazırda bir OKX hesabına sahipseniz bu adımı atlayın.

card reward img
2. Adım: İşlem Yapın ve Çarkı Çevirin

Belirli işlem hacimlerine ulaşın, çarkı çevirme hakkına sahip olun. Çevirin, ödülleri kapın.

card general img
3. Adım: Minimum 100 USDT Tutun

En az 100 USDT değerinde varlığı etkinlik boyunca OKX hesabınızda tutun.

Etkinlik Ödülleri
USDT image1,000 USDT
USDT image50 USDT
USDT20 USDT
USDT image10 USDT
USDT image5 USDT
blankStateSomething went wrong. Please try again.

Çarkı çevirme hakkı kazanmak için işlem yapın.

Daha fazla işlem hacmi, daha fazla çevirme hakkı!

İşlem Hacmi

Çevirme Hakkı

5,000 USD

1

20,000 USD

1

30,000 USD

1

50,000 USD

1

75,000 USD

1

100,000 USD

1

200,000 USD

2

250,000 USD

2

Kişi başı maksimum çevirme hakkı 10 adet ile sınırlıdır.

Hüküm ve Koşullar

 1. Etkinlik Dönemi: 22 Ağustos 2023 saat 10.00 (TSİ) - 4 Eylül 2023 saat 23.59 (TSİ)

 2. Kaydolma Koşulları:

  1. Bu etkinliğe yalnızca OKX Kimlik Doğrulamasını, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Belgesi (Kimlik Kartı, Pasaport veya Sürücü Belgesi) kullanarak tamamlayan kullanıcılar katılabilir.

  2. Kullanıcıların açılış sayfasındaki “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak etkinliğe kaydolmaları gereklidir. Kullanıcı, etkinliğe başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra bu buton “Kaydoldunuz” olarak değişecektir.

  3. Kullanıcılar OKX platformunda KYC Kimlik Doğrulamasını tamamlamalıdır.

  4. Yalnızca ana hesaplar etkinliğe katılabilir; alt hesaplar katılıma uygun değildir ve alt hesapların kazançları ana hesabın kazançlarına dahil edilmez.

 3. Ödül Koşulları

  1. Etkinlik dönemi esnasında kullanıcıların, OKX hesaplarında en az 100 USDT varlık tutmaları gereklidir.

  2. Lütfen sayfanın üst kısmındaki açıklamalara göz atın. Koşulları karşılayan kullanıcılar toplam işlem hacimlerine göre ödül talep hakkı kazanacak ve en fazla 10 talep hakkı elde edeceklerdir. Her talep, maksimum 1.000 USDT değerinde ödül alma hakkı kazandırabilir.

   1. Örneğin Deniz’in toplam işlem hacminin 20.000 USDT’ye ulaştığını varsayalım. Bu durumda toplam 2 adet ödül talep hakkı elde edecektir. Deniz’in toplam işlem hacmi 250.000 USDT’ye ulaşırsa toplam 10 ödül talep hakkı kazanır.

  3. Ödül ve Çarkı Çevirme Hakkı verileri saatlik olarak güncellenir. Haklarınız hemen güncellenmezse, lütfen etkinlik sayfasını daha sonra tekrar kontrol edin.

  4. İşlem Hacmi Hesaplaması: Etkinlik dönemi boyunca elde edilen toplam geçerli işlem hacmi hesaplanacaktır. USDC ücretinden muaf işlemler dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere OKX’in diğer avantajlarının kullanımından elde edilen işlem hacmi, bu etkinlik kapsamında dikkate alınmayacaktır.

  5. Her OKX hesabı, aynı zaman dilimi içinde yalnızca bir etkinliğe katılabilir. Koşulları karşılayan bir kullanıcı birden fazla etkinliğe kaydolursa, yalnızca kaydolduğu son etkinliğin ödülünü alacaktır. Kullanıcıların aynı dönemde birden fazla kampanyaya katılmamalarını tavsiye ederiz.

 4. Ödül Bilgileri

  1. Ödüller token cinsinden dağıtılacaktır.

  2. Bu etkinliğin ödül havuzu limitlidir ve koşulları erken karşılayan kullanıcılara öncelik verilerek “ilk gelen ödülü alır” esasına göre dağıtılacaktır.

  3. Bir ödülün alınması ve kullanılmasıyla ilişkili olarak tabi olunabilecek tüm vergilerin yanı sıra bağlantı, kurulum ve/veya hizmet maliyetleri de dâhil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm ücret ve ilave masraflar, tamamen ödülü alan kullanıcının sorumluluğundadır.

  4. Token ödülleri, etkinlik dönemi sona erdikten sonra 30 iş günü içinde dağıtılacaktır.

  5. OKX, daha fazla ödül kazanmak için toplu hesap açma ve yasa dışı, sahtekârlık içeren veya zarar verici amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dâhil olmak üzere, etkinlik sırasında hileli veya suistimal edici faaliyetlerde bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

 5. İşlem Hacmi Hesaplaması

  1. Geçerli işlem hacmi, koşulları sağlayan bir kullanıcının yalnızca kendi varlıklarıyla yaptığı işlem hacmine göre hesaplanır. İade kartı ve işlem kuponu gibi platformdan kazanılan ödüller kullanılarak yapılan işlemler, işlem hacmi hesaplamasına dâhil edilmez.

  2. USDC ücretinden muaf işlemler dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere OKX platformunun diğer avantajlarının kullanımından elde edilen işlem hacmi, bu etkinlik kapsamında dikkate alınmayacaktır.

 6. Bu etkinlik, herhangi bir ürünü alma veya satma yönünde bir öneri veya yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır veya bu şekilde yorumlanmamalıdır. Dijital varlıklar oldukça spekülatiftir, fiyatları son derece değişkendir, herhangi bir anda ilgili varlık için likidite yetersiz olabilir ve risk toleransı yüksek olan yatırımcılar için uygundur. Yatırımcıların gerçekleştirdikleri dijital varlık yatırımları, tamamen kıymetsiz hâle gelebilir.

 7. Bir ödülün değerinin dalgalanabileceğini ve ödül kazanan kullanıcının çekme işlemini gerçekleştirdiği anda, piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak, söz konusu ödülün katılımcıya dağıtıldığı andaki eş değerde olmayabileceğini lütfen unutmayın. Sabit coinler de dâhil olmak üzere dijital varlıkların fiyatları her an dalgalanabilir ve dalgalanmaktadır da. Bu tür fiyat dalgalanmaları nedeniyle varlıklarınızda, herhangi bir zamanda bir değer artışı veya değer kaybı yaşayabilirsiniz.

 8. Risk Uyarısı: Dijital varlık fiyatları yüksek piyasa risklerine ve fiyat oynaklığına tabidir. Yatırımlarınızın değeri dalgalanabilir ve yatırım tutarınızı kaybedebilirsiniz. Yatırım kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. OKX olası kayıplardan sorumlu değildir. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların bir ölçütü değildir. Yalnızca hakkında bilgi sahibi olduğunuz ve içerdiği riskleri anladığınız ürünlere yatırım yapmalısınız. Herhangi bir yatırım kararı almadan önce yatırım deneyiminizi, mali durumunuzu, yatırım hedeflerinizi ve risk toleransınızı dikkatlice değerlendirmeli ve bağımsız bir mali danışmana danışmalısınız. Bu belge finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen OKX Kullanım Koşullarına ve Risk Uyarısına göz atın.

 9. Etkinlik sayfasını ziyaret eden ve bu etkinliğe katılan katılımcıların, etkinliğin Hüküm ve Koşulları’nı okuyup anlamış oldukları kabul edilir.

 10. OKX, önceden haber vermeksizin, herhangi bir katılımcıyı bu etkinlikten hariç tutma ve/veya bu etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.

 11. Bir katılımcının herhangi bir nedenle bu etkinlik için koşulları sağlamaması, etkinliğe katılmaktan menedilmesi veya etkinlikten diskalifiye edilmesi hâlinde OKX, herhangi bir zamanda ödüllere veya hediyelere el koyma, bunları çekme veya alıkoyma ya da bu ödülleri geri alma ve/veya bu ödüllerin kullanılan tutarını, ödüllerin ödendiği ve/veya kullanıldığı para birimi cinsinden, ödülü kazanmış olan kullanıcının OKX hesabından düşme hakkını saklı tutar.

 12. OKX, daha fazla ödül elde etmek amacıyla çoklu hesap açma, kara para aklama işlemleri ve yasa dışı, sahtekârlık içeren veya zarar verici amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu etkinlik sırasında hileli veya suistimal edici faaliyetlerde bulunan herhangi bir katılımcının etkinliğe katılma hakkını iptal etme hakkını saklı tutar. Hileli faaliyetler, OKX üyelik statünüzün düşürülmesine, hesabınızın dondurulmasına veya üyeliğinizin sonlandırılmasına neden olabilir.

 13. OKX; etkinlik dönemi boyunca, daha fazla ödül elde etmek amacıyla hacim artırıcı sahte işlem yapılması, toplu hesap açılması, hileli sahte al-sat işlemleri yapılması, gizli anlaşmalar yapılması, birden fazla hesap açılması ve yasa dışı, sahtekârlık içeren veya zarar verici amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü hileyi önlemek için yatırımcıların davranışlarını yakından izleyecektir. OKX, hileli bir davranışta bulunduğu tespit edilen bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

 14. OKX, etkinliği iptal etmek, uzatmak, sonlandırmak veya askıya almak, koşulları sağlama kriterleri, hüküm ve koşullar, kazanma kriteri, ödül miktarı ve herhangi bir etkinliğin zamanlaması dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bu etkinliğin Hüküm ve Koşulları’nı, kurallarını ve etkinlikle ilişkili diğer tüm hususları yorumlama, karara bağlama, değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutar. Tüm katılımcılar Hüküm ve Koşullar’ın düzenlenmiş son haline tabi olacaktır.

 15. Etkinliğin nihai olarak yorumlama hakkı yalnızca ve tamamen OKX’e aittir.

 16. OKX, uyumluluk yükümlülüklerine her zaman önem vermiş ve çeşitli yargı alanlarındaki düzenleyici makamlarca belirlenen ilgili şartları sıkı bir şekilde yerine getirmiştir. Lütfen ülkenizin veya bölgenizin ilgili yasa ve yönetmeliklerine uyun.

 17. Teknik veya görsel, düzen veya yazım hatalarından veya düzenleme hatalarından veya eksikliklerinden OKX sorumlu değildir. Daha fazla bilgi almak için lütfen OKX’in internet sitesini ziyaret edin.