05 Ekim 2023, 10.00 - 20 Ekim 2023, 23.59 TSİ

Paradotor Takipçilerine Özel Kampanya!

Ödül kazanmak için Paradotor referansı ile OKX’e kaydolun.

Efe Bulduk
Kampanya Adımları
Сard Participate
Kaydolun ve Kimliğinizi Doğrulayın

OKX’e kaydolduktan sonra kimliğinizi doğrulayın ve “Hemen Katılın” butonuna tıklayın.

Card deposit
Kripto Yatırın

OKX hesabınıza en az 25 $ değerinde varlık yatırın.

Card icon earn
Al-Sat İşlemleri Yapın

Alt kısımda belirtilen işlem hacimlerine ulaşın.

İşlem Hacmi Tablosu

Daha fazla işlem hacmine sahip olun, daha fazla ödül kazanın.

*Ödüller ilk gelen ilk alır esasına göre dağıtılacaktır.

Yatırma Miktarı

İşlem Hacmi

Ödül

1. Seviye

25 $

1.000 $

1 USDT

2. Seviye

50 $

5.000 $

4 USDT

3. Seviye

50 $

10.000 $

8 USDT

4. Seviye

100 $

50.000 $

30 USDT

5. Seviye

100$

100.000 $

50 USDT

6. Seviye

200 $

250.000 $

75 USDT

7. Seviye

200 $

400.000 $

100 USDT

8. Seviye

400 $

1.000.000 $

200 USDT

OKX Türkiye’yi Takip Edin!

Diğer kullanıcılarla fikirlerinizi paylaşabilir, sorularınıza yanıt alabilir, etkinliklerden ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

头部

Hüküm ve Koşullar

Etkinlik 05 Ekim, 2023 10.00da (TSİ) başlayacak ve 20 Ekim 2023 23.59’da (TSİ) sona erecektir.

 • Bu etkinliğe yalnızca OKX Kimlik Doğrulamasını, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Belgesi (Kimlik Kartı, Pasaport veya Sürücü Belgesi) kullanarak tamamlayan kullanıcılar katılabilir.

 • Kullanıcıların açılış sayfasındaki “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak etkinliğe kaydolmaları gereklidir. Kullanıcı, etkinliğe başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra bu buton “Kaydoldunuz” olarak değişecektir.

 • Etkinlik süreci boyunca Paradotor referansı ile OKX’e kaydolan ve kimlik doğrulamasını tamamlayan ilk 20 yeni kullanıcı 2 USDT almaya hak kazanacaktır.

 • Etkinlik süreci boyunca Paradotor referansı ile OKX’e kayıt olmuş ve OKX’e toplamda 25 USDT değerinde ilk kripto yatırma işlemini yapan ilk 20 kullanıcı 2 USDT almaya hak kazanacaktır.

 • Paradotor referansı ile OKX’e kayıt olmuş kullanıcılar etkinlik süresi boyunca yukarıda bulunan tabloya göre ulaştıkları belirli işlem hacimlerine ve yatırma miktarlarına karşılık gelen seviyenin ödülünü almaya hak kazanacaklardır. Ödül havuzu sınırlıdır ve ilk gelen ilk alır esasına göre dağıtılacaktır.

  1. İşlem Hacmi Hesaplaması: Etkinlik dönemi boyunca elde edilen toplam geçerli işlem hacmi hesaplanacaktır.

 • Ödülü alabilmek için kazananların OKX’in gelişmiş kimlik doğrulamasını (KYC) geçmiş olması gerekmektedir. Kimlik doğrulama durumunuzu buradan kontrol edebilirsiniz.

 • Bu etkinliğin ödül havuzu 5.000 USDT ile sınırlıdır ve koşulları erken karşılayan kullanıcılara öncelik verilerek “ilk gelen ödülü alır” esasına göre dağıtılacaktır.

 • Her kazanan en fazla bir (1) Ödül alabilir. Birden fazla ödül almaya hak kazanan kullanıcı en yüksek kazandığı ödülü alacaktır.

 • Kullanıcıların ödül almaya hak kazanılabilmesi için, etkinlik süresi içinde ve etkinlik bitiminden sonraki 7 gün içinde net yatırma miktarının yatırma hacmi gereksiniminden fazla olması gerekir.

  1. Geçerli yatırma, etkinlik kuralları dahilinde yatırılan varlıkların toplamını ifade eder (dahili transferler ve P2P ile yapılan bireysel işlemler bu miktara dahil edilmez). Yatırılan varlıkların değeri, varlığın OKX hesabına yatırıldığı andaki fiyatı esas alınarak hesaplanır ve birden fazla geçerli yatırma işlemi yapıldığında toplam ödül, yatırılan toplam miktara göre hesaplanır.

 • Alt hesaplar bu etkinliğe katılamaz ve ödüle hak kazanamaz.

 • Ödüller, kampanya dönemi sona erdikten sonraki 30 iş günü içinde dağıtılacaktır.

 • OKX, daha fazla ödül elde etmek amacıyla çoklu hesap açma, kara para aklama işlemleri ve yasa dışı, sahtekârlık içeren veya zarar verici amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu etkinlik sırasında hileli veya suistimal edici faaliyetlerde bulunan herhangi bir katılımcının etkinliğe katılma hakkını iptal etme hakkını saklı tutar. Hileli faaliyetler, OKX üyelik statünüzün düşürülmesine, hesabınızın dondurulmasına veya üyeliğinizin sonlandırılmasına neden olabilir.

 • Bir ödülün alınması ve kullanılmasıyla ilişkili olarak tabi olunabilecek tüm vergilerin yanı sıra bağlantı, kurulum ve/veya hizmet maliyetleri de dâhil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm ücret ve ilave masraflar, tamamen ödülü alan kullanıcının sorumluluğundadır.

 • Bu kampanya, aşağıdaki bölgeleri kapsamamaktadır: Hong Kong, Belçika, Küba, İran, Kuzey Kore, Kırım, Malezya, Singapur, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı tüm bölgeler (Porto Riko, Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Adası ve ABD Virgin Adaları (St. Croix, St. John ve St. Thomas)), Bahamalar, Kanada, Hollanda, Birleşik Krallık, Bangladeş, Bolivya, Donetsk, Luhansk ve Malta.

 • Bu sayfada yer alan hiçbir şey dijital varlıkların satın alınması, satılması veya bu tür varlıklara yatırım yapılmasına yönelik bir yatırım tavsiyesi değildir ve bu şekilde değerlendirilmemelidir. Sabit coinler ve NFT’ler de dâhil olmak üzere dijital varlıklar yüksek risk içerir; hızlı fiyat dalgalanmaları gösterebilir, değer kaybedebilir veya tamamen kıyetmesiz hale gelebilir. Geçmiş performans ve kazançlar, geleceğe yönelik garanti değildir. Dijital varlık yatırımlarından ve işlemlerinden meydana gelebilecek zararlar sigorta kapsamında değildir. Dijital varlıklara yatırım yapmak ve bunlarla işlem yapmak kişinin tamemen kendi sorumluluğundadır; herkes kendi mali durumunu ve risk toleransını dikkatlice değerlendirmeli ve hukuk, vergi ve yatırım uzmanlarına danışmalıdır. Bu belge finansal tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. OKX olası zararlardan kesinlikle sorumlu değildir. Daha fazla bilgi için lütfen OKX Hizmet Şartları ve Risk ve Uyumluluk Beyanı metinlerini inceleyin.

 • Yukarıda bahsedilen 30 günlük süre zarfında ödülün değeri piyasa dalgalanması nedeniyle değişebilir ve bir ödül kazananın ödülünü alma hakkına sahip olduğu zamanda aynı değerde olmayabilir. Sabit coinler de dâhil olmak üzere dijital varlıkların fiyatları her an dalgalanabilir ve dalgalanmaktadır da. Bu tür fiyat dalgalanmaları nedeniyle varlıklarınızda, herhangi bir zamanda bir değer artışı veya değer kaybı meydana gelebilir.

 • OKX, önceden haber vermeksizin, herhangi bir katılımcıyı bu etkinlikten hariç tutma ve/veya bu etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.

 • OKX, etkinliğin Hüküm ve Koşulları’nı, kurallarını ve etkinlikle ilişkili diğer tüm hususları yorumlama, karara bağlama, değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutar. Tüm katılımcılar Hüküm ve Koşullar’ın düzenlenmiş son haline tabi olacaktır.

 • Daha fazla bilgi için lütfen OKX Hizmet Şartlar’na bakın.

 • Teknik veya görsel, düzen veya yazım hatalarından veya düzenleme hatalarından veya eksikliklerinden OKX sorumlu değildir. Daha fazla bilgi almak için lütfen OKX’in internet sitesini ziyaret edin.